لایت لینکس اولین تولید کننده روتر های جیبی با قابلیت Captive Portal در خاورمیانه !

_

برای راه اندازی باشگاه مشتریان روی شبکه WiFI رستوران ، کافی شاپ ، مرکز خرید و … کافی است از روتر میکرولایت ساخت لایت لینکس استفاده کنید و با شرکت های واسط که روتر های گران قیمت را به شما تحمیل می کنند خداحافظی کنید !

باشگاه مشتریان WiFI روتر میکرولایت
باشگاه مشتریان WiFI روتر میکرولایت

میکرولایت ، روتر کوچک با دو شبکه WiFi مجهز به Captive Portal !

_

دیگر نیازی به خرید روتر های گران قیمت یا قرار داد با شرکت های تبلیغاتی برای راه اندازی پرتال Hotspot ( Captive Portal ) برای راه اندازی شبکه WiFi تبلیغاتی رستوران و کافی شاپ خود ندارید ! میکرولایت را روشن کنید و از باشگاه مشتریان و صفحه WiFi اختصاصی خود لذت ببرید ، در اتصال به اینترنت WiFi تبلیغ دلخواه یا شبکه های اجتماعی خود را نمایش و درآمد خود را افزایش دهید !

Captive Portal و باشگاه مشتریان وای فای چیست ؟

_

اگر صاحب کافه رستوران ، ‌هتل یا هر مرکزی هستید که WiFi رایگان ارائه می کنید ، جهت افزایش کلاس کاری ، برندینگ و بویژه امنیت شبکه وای فای خود باید از WiFi Hotspot یا پرتال Captive استفاده کنید .

پس از اتصال کاربر به شبکه WiFi میکرولایت ، صفحه پرتال شما بر روی دستگاه کاربر ( گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ) ، به صورت خودکار و اجباری نمایش داده می شود و کاربر بدون پر کردن اطلاعت این صفحه قادر نیست به اینترنت دسترسی یابد .

محتوای این صفحه می تواند اطلاعات برند ، لوگو ، شبکه های اجتماعی یا فرم دلخواه شما باید .

امروزه رستوران ها ، هتل ها و کافی شاپ های بزرگی همچون کافی هاوس های زنجیره ای Starbucks از این تکنولوژی استفاده می کنند . 

Starbucks wifi hotspot
Starbucks wifi hotspot

 ویژگی های باشگاه مشتریان WiFi روتر میکرولایت 

_

باشگاه مشتریان پیامکی

پس از اینکه مشتری شماره موبایل و ایمیل خود را در فرم WiFi Hotspot ظاهر شده پر کند به صورت خودکار SMS های تبلیغاتی شما نظیر طرح های تخفیفی و … پیامک می شود ، آمار نشان داده این موضوع موجب افزایش نرخ بازگشت مشتریان به کسب و کار شما خواهد شد .

دو شبکه WiFi همزمان اما متفاوت

روتر میکرولایت قادر است تا دو شبکه WiF با دو اینترنت متفاوت را عرضه نماید ، می توانید از یک شبکه برای باشگاه مشتریان و از شبکه دیگر برای دسترسی شخصی به اینترنت استفاده کنید .
باشگاه مشتریان وای فای میکرولایت

افزایش کیفیت و سرعت اینترنت

میکرولایت سرویس هایی را بر روی اینترنت اعمال می کند که موجب افزایش چشمگیر کیفیت و سرعت اینترنت شده ، از این رو موجب تمایل بیشتر مشتریان برای مراجعه  و استفاده از اینترنت شما می شود .

تنظیم زمان دسترسی مشتری به اینترنت

مشکل اصلی اینترنت رایگان ، نامحدود بودن زمان دسترسی و حجم مصرفی توسط کاربران است ،‌ تنها با وارد کردن زمان دلخواه در پنل میکرولایت می توانید زمان دسترسی هر کاربر به اینترنت را محدود کنید !

راه اندازی به صورت Plug & Play ، تنها میکرولایت را روشن کنید !

_

روتر میکرولایت نیاز به سیم کشی یا اتصال با کابل به اینترنت را ندارد ( هر چند دارای دو کانکتور حرفه ای شبکه است ) ، کافی است میکرولایت را در گوشه ای از کافه یا رستوران خود به هر پورت USB بزنید تا روشن شود و به صورت خودکار دو شبکه WiFi با اینترنت پر سرعت و تمیز به همراه Cpative Portal یا باشگاه مشتریان وای فای دلخواه شما اجرا شود .

از این پس مشتریان پس از اتصال به WiFi میکرولایت قبل از دسترسی به اینترنت با صفحه اختصاصی بیزینس شما مواجه شده و پس از عضویت در باشگاه مشتریان یا شبکه های اجتماعی شما می توانند به مدت تنظیم شده توسط شما به اینترنت دسترسی داشته باشند .

باشگاه مشتریان وای فای wifi
باشگاه مشتریان وای فای wifi

فعال سازی با یک کلیک !

دیگر با کانفیگ های دشوار و تخصصی روتر ها خداحافظی کنید ، با یک کلیک باشگاه مشتریان وایفای خود را فعال نمایید !
باشگاه مشتریان وایفای تنظیمات
باشگاه مشتریان وایفای تنظیمات

باشگاه مشتریان پیامکی

کافی است تا لینک اختصاصی باشگاه مشتریان خود را با ثبت نام در وبسایت دریافت و آن را در فیلد مربوطه در رابط کاربری روتر کپی کنید تا باشگاه مشتریان پیامکی اختصاصی خود را داشته باشید .