بیانیه ماموریت لایت لینکس

Light Links Mission

_

مجموعه لایت لینکس ( Light Links ) با فعالیت در عرصه فناوری اطلاعات و با تمرکز بر بومی سازی دانش ساخت تجهیزات شبکه با کیفیت و تکنولوژی به روز و جهانی ، فلسفه وجودی خود را تولید محصولات تخصصی و پیشرو در این زمینه برای کاربران شبکه کوچک اداری یا خانگی ( SOHO ) ، با کاربری آسان و عدم نیاز به تخصص فنیِ خاص در راه انداری و استفاده دانسته و می کوشد تا با اتکا بر دانش موجود و هم چنین تولید دانش ، محصولاتی قابل رقابت با برند های مطرح جهانی در این عرصه طراحی ، تولید و در بازار ملی و فرا ملی عرضه نماید و بدین ترتیب علاوه بر جلوگیری از خروج ارز موجب ارز آوری در سطح کلان گردد .
در این راه مشتریان همواره مکمل و دلیل تحقق یافتن اهداف ما بوده و در صورت عدم وجود آنان یقینا فلسفه وجودی ما بی معنا می گردد ، از این رو همواره ضرورت طراحی محصولات خود را بر اساس شیوه کاربری از دید مشتریان در اولویت قرار می دهیم .

در لایت لینکس ما بر این باوریم که فعالیت کاری و پژوهشی به هیچ وجه محدود به مدرک تحصیلی یا محل تحصیل نبوده ، اولویت سطح دانش ، مهارت و روحیه پژوهشی است ، هم چنین فعالیت در مجموعه محدود به زمان و مکان نیست از این رو هر فردی با مشخصه های یاد شده می تواند عضوی از خانواده لایت لینکس باشد .
ما کارکنان و همکاران خود را “همراهان” خود در راه توسعه و تعالی دست آورد های مجموعه و هم چنین ارتقا سطح دانش موجود در زمینه فعالیتمان دانسته و هر عنصر فردی از مجموعه را عضوی ارزشمند از خانواده لایت لینکس می دانیم .

چشم انداز لایت لینکس

Light Links Vision

_
ما از هیچ متولد شده ، در هیچ با توهم تکامل پیدا کردن ، تکاپو می کنیم و سپس در پوچی محض به تنها غایت حقیقی می رسیم .
فیروز وفاداری

فیروز وفاداریبنیانگذار LightLinks

ما همواره بهترین کیفیت و تجربه را برای کاربران خود خواسته و می کوشیم تا تنوع محصولات خود را همزمان با حفظ دو عامل فوق گسترش داده و در عرصه IOT نیز راهکار های ویژه و نوینی را عرضه نماییم ، کما اینکه سعی داشته تا برند Light Links را به نامی معتبر در عرصه تجهیزات شبکه که نمایانگر دانش بومی و توانایی به کار گیری و عملیاتی سازی آن در تولید محصولاتی نوین و درجه یک در ایران است ، تبدیل نماییم .
امید است رضایتمندی و کیفیت را به سطحی رسانده که محصولات لایت لینکس توان رقابت با برند های مطرح در این عرصه را داشته تا به بازار های فرا ملی نیز راه یابند .