سفیر لایت لینکس

Light Links Ambassador
_

با سفیر برند لایت لینکس شدن ، کسب درآمد کنید !

از آنجایی که لایت لینکس اولین تولید کننده رایانه تک بردی و روتر جیبی در ایران است به سفیران مشتاقی از سراسر کشور نیاز دارد تا در راه حمایت از محصولات پیشرو و تولیدات داخل این برند را حمایت کنند و البته در این مسیر از درآمد ویژه بهره مند شوند .
سفیر برند Light Links

مزایای سفیر شدن

سهیم شدن در فروش

بدون هیچ دانش خاصی و از هر کجای جهان ، تنها با سفیر شدن و کمک در فروش محصولات ، درآمد چشمگیری کسب کنید ، حتی زمانی که در خواب هستید ! کافی است بعد از سفیر شدن و دریافت لینک مخصوص به خود ، محصولات لایت لینکس را به همراه آن لینک به دیگران معرفی کنید ، با هر خرید از لینک اختصاصی شما ، درآمد کسب می کنید .

عدم نیاز به مهارت یا دانش خاص

از خانه خود یا هر کجا که هستید با ثبت نام در سیستم همکاری در فروش لایت لینکس می توانید با دریافت لینک اختصاصی خود و به اشتراک گداشتن آن با دیگران یا در شبکه های اجتماعی ، به ازای هر فروشی که از طریق لینک شما انجام می شود حداقل ۱۰۰ هزارتومان درآمد کسب کنید .
سیستم همکاری در فروش

کسب درآمد بالا با همکاری در فروش

با کمک و همکاری در فروش هر محصول در پلن پایه حداقل ۱۰۰ هزار تومان پاداش دریافت کنید ، برای مثال اگر همین امروز شروع کنید و تا پایان هفته ۱۰ محصول به فروش برسانید یک میلیون تومان درآمد کسب خواهید کرد .

ثبت نام آسان

برای ثبت نام و دریافت خودکار لینک همکاری در فروش کافی است از طریق فرم زیر هم اکنون ثبت نام کرده و همین حالا در آمد کسب کنید !

داشبورد ثبت نام و شروع سفیر شدن !

ثبت نام

با ثبت نام در وبسایت شما کلیه قوانین های لینک را می پذیرید .